Angličtina 2020-21

Vážení rodiče,

paní lektorka prosí, abyste  dětem na AJ pořídili plastové desky obálkového typu formátu A4 na materiály. Kurzy začnou v pondělí 21.9. od 15 hodin. Děti si paní lektorka pravděpodobně rozdělí do dvou skupin.

Bc. Katka Železníková

Hygienické potřeby

Na třídách vybíráme 540 Kč na nákup hygienických potřeb a drobných dárků pro děti. Prosíme o uhrazení částky, co nejdříve.

Katka Železníková

Divadlo v MŠ

Dne 8.9. v 10:30 přijede do naší školky Divadlo Koloběžka s pohádkou o medvědech.

Katka Železníková

hudební a dramatický kroužek

Dramatický kroužek – hrajeme si s pohádkou

V kroužku se děti seznámí s klasickými českými pohádkami, každý měsíc budeme pracovat s 1 pohádkou. Budeme hrát divadlo – loutkové, pantomimu či činohru, zkusíme pohádky sami vyprávět, zazpívat, recitovat. Vyrobíme si loutky, kostýmy, kulisy.

Kroužek bude pravděpodobně probíhat od října v úterý od 16:10 hodin. Cena – 700,-Kč za pololetí.

Hudební kroužek

V kroužku se zaměřujeme na rozvoj sluchového vnímání, zpíváme písničky, provádíme dechová cvičení, rytmizujeme na Orffovy nástroje, hrou doprovázíme hudební ukázky různých hudebních skladeb, učíme se hrát na flétnu.

Kroužek bude probíhat od října v úterý od 15:30 hodin. Cena 700,- Kč za pololetí.

Těším se na vaše děti

Bc. K.Železníková

Dospělí a děti s příznaky infekčních onemocnění nesmějí vstoupit do MŠ.

Pokud dítě trpí chronickým onemocněním, které se projevuje rýmou či kašlem, je nutné doložit lékařským potvrzením, že není infekční.

Ředitelka MŠ

MŠ Klíčany
Ke školce 39
250 69 Vodochody