Vyšetření pohybového aparátu

Vážení rodiče, MŠ nabízí zdarma vyšetření pohybového aparátu Vašich dětí, které provede soukromé zdravotnické zařízení - klinika MONADA, s.r.o. Pokud máte o vyšetření zájem, nahlaste jej na třídě Vašeho dítěte. Za kolektiv MŠ Bc. Katka Železníková

Opatření MŠ

Vážení rodiče,

vzhledem k začínajícím nachlazením a větší nemocnosti dětí, přistupuje mateřská škola k preventivnímu opatření.

Žádáme tak rodiče o zodpovědné posuzování zdravotního stavu jejich dítěte tak, aby nedocházelo k nakažení a onemocenění dětí, které jsou v MŠ zdravé.

Po konzultaci s dětským lékařem do mateřské školy nepatří dítě:

1. s velkým nachlazením (kašel, rýma)

2. s průjmovým onemocněním zůstat alespoň 3 dny doma

3. se zvracením zůstat alespoň 3 dny doma

4. po vysokých teplotách zůstat 3 dny doma

Děkujeme za pochopení       Kolektiv MŠ

Vánoční nadílka

Vážení rodiče,

nezadržitelně se blíží období plné pohádek, kouzel, tajemství a překvapení. My dospělí obvykle tuto hru s dětmi sdílíme a napjatě čekáme, až se očka našich nejdražších rozzáří u rozsvíceného stromečku nad vánoční nadílkou.

Jako každým rokem uspořádáme pro děti v naší MŠ dne 17.12.2019 od 16:00 hodin vánoční besídku s vyráběním a následně nadílku hraček. Budeme rády, když i vy přispějete finančním obnosem dle Vašich možností, aby nadílka pro děti byla co nejpestřejší. Rády bychom Vás požádaly o minimální příspěvek 100,- Kč na dítě.

Za kolegyně z MŠ

Bc. Katka Železníková

Vyšetření zraku

Vážení rodiče,

v naší škole bude dne 11.12.2019 v 11:00 za poplatek 150,- Kč možnost vyšetřit zrak Vašeho dítěte.

Pokud máte o vyšetření zájem, zapište se na třídě Vašeho dítěte.

Bc. Kateřina železníková

Stávka pedagogických pracovníků

Vážení rodiče,

rády bychom Vás informovaly, že naše škola vyjadřuje souhlas se stávkou pedagogických pracovníků vyhlášenou na den 6.11.2019.

MŠ v tento den bude otevřena.

Kolektiv MŠ

MŠ Klíčany
Ke školce 39
250 69 Vodochody