Poděkování za sponzoring školy

Naše Mateřská škola Klíčany mnohokrát děkuje dále uvedeným firmám za finanční či věcné sponzorské dary:

Maso- uzeniny Miloš Křeček

Belarus - traktor, s.r.o.

Veterina Klíčany MVDr. Pavel Anton

Reisswolf likvidace dokumentů a daty, s.r.o.

Trix - desinfekční prostředky

K+B U Expertu 91

Mgr. Hřebíková, ředitelka školy

Rozloučení s předškoláky a spaní v MŠ

​Vážení rodiče, v pátek 25.6.21 dopoledne se naše školka rozloučí s předškoláky divadelním představením, které začíná již v 8:00 hodin. Poté děti dostanou svačinku s překvapením, následuje slavnostní pasování předškoláků na školáky. Pasovaní školáci odejdou domů,  a ti odvážní se vrátí kolem 18:30h a stráví noc ve školce s dalšími kamarády, večeře proběhne v MŠ. Po večeři proběhne krátká "párty". Děti si vyzvedněte v sobotu mezi 8:30 - 9:00 h. Sebou dejte dětem plyšáka na spaní a něco malého k snídani. Bližší informace vám podá paní učitelka Douděrová.

Divadlo v MŠ

25.6.2021 bude v MŠ divadelní představení - loutkové divadlo Jana Hrubce. Začátek je již v 8:00 hodin. Přiveďte děti s předstihem.

Výlet

21.6.2021 jedeme na výlet, odjezd od MŠ v 8:00 hodin. Sebou batoh láhev na pití a pláštěnku. Vhodné oblečení a obuv.

Dětský den v MŠ

Dne 1.6.2021 uspořádáme pro děti na zahradě MŠ dětský den ve sportovním duchu . Dejte dětem vhodné oblečení a obuv.

Za učitelky Katka Železníková

MŠ Klíčany
Ke školce 39
250 69 Vodochody