Sdělení - zdravotní filtr

Na základě doporučení nadřízeného orgánu Vás vážení rodiče žádáme:

pokud se budete vracet z rizikových oblastí, abyste nechali po návratu dítě v domácí karanténě po dobu minimálně dvou týdnů. Aktuální mapu rizikových oblastí můžete nalézt na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR (www.mzcr.cz).

 

Současně Vás chceme informovat o tom, že jsme učinili hygienická opatření, jako je například denní sanitační úklid všech prostor včetně omývání drobných předmětů nebo častější mytí rukou. Zavedli jsme také přísnější pravidla týkající se zdravotního stavu dětí. Projevuje-li dítě sebemenší příznaky nemoci (mírný kašel či nachlazení) nebude ráno do MŠ přijat. Pokud se v průběhu dne objeví jakýkoli příznak nemoci u dětí, bude pak umístěno do karantény až do příjezdu rodičů.

 

Adresa

MŠ Klíčany
Ke školce 39
250 69 Vodochody

Kontakt

Telefon: 284 89 14 06
Mobil: 736 481 578 - přízemí MŠ (Žabičky)
Mobil: 731 315 843 - patro MŠ (Rybičky)