Informace: Koronavirus 11.3.2020

Aktuální informace Koronavirus - 11. března 2020

 

Důležité upozornění - Mateřská škola Klíčany reaguje na mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky o uzavření všech základních škol a ostatních škol vyšších stupňů a zároveň na doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky týkající se omezení nebo přerušení  provozu mateřských škol.

Jsme si vědomi komplikací a náročnosti situace, které by náhlé uzavření mateřské školy pro rodiče znamenalo, proto bychom tímto chtěli velmi poděkovat rodičům za zodpovědnost, že již dnes výrazně omezili docházku svých dětí do mateřské školy.

Aktuální informace budeme průběžně doplňovat.

http://www.msmt.cz/informace-k-mimoradnemu-opatreni-ministerstva-zdravotnictvi

 

ředitelka školy

 

Adresa

MŠ Klíčany
Ke školce 39
250 69 Vodochody

Kontakt

Telefon: 284 89 14 06
Mobil: 736 481 578 - přízemí MŠ (Žabičky)
Mobil: 731 315 843 - patro MŠ (Rybičky)