Podmínky účasti výuky v MŠ

Vážení rodiče,

pokud jste se rozhodli pro opětovnou docházku vašich dětí do MŠ, je naší povinností, na základě manuálu vydaného MŠMT ČR, Vám ještě sdělit, kromě již sděleného - viz článek "otevření MŠ",  následující informace:

 

  • při prvním vstupu do školy předkládá zákonný zástupce žáka tato prohlášení, která je možné podepsat před vstupem do školy:  písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví, a písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění - viz příloha,

 

  • i nadále bude velmi přísný hygienický režim a ranní filtr při příchodu dětí do MŠ,

 

  • nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohly odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená tělesná teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest) nesmí do školy vstoupit.

 

Za kolektiv MŠ Katka Železníková

 

Attachments:
Download this file (dokument msmt -prohlaseni.pdf)dokument msmt -prohlaseni.pdf[ ]268 kB

Adresa

MŠ Klíčany
Ke školce 39
250 69 Vodochody

Kontakt

Telefon: 284 89 14 06
Mobil: 736 481 578 - přízemí MŠ (Žabičky)
Mobil: 731 315 843 - patro MŠ (Rybičky)