Úkoly 2

Dobrý den,

posíláme další úkoly pro děti. Tématem na týden od 8.3. jsou volně žijící zvířata, která můžeme potkat v ČR. Na procházce s dětmi hledejte zvířata ve vašem okolí, počítejte je, porovnávejte (které je menší x větší) povídejte si, kde žijí,  v jakém prostředí (jestli žijou ve vodě, v lese, na poli), čím se živí, prohlížejte encyklopedie atp. V příloze najdete námět na výtvarnou činnost, na pohádky, filmy a práci s nimi, písničky (jednu se určitě naučte) a pracovní listy.

 

užijte si čas se svými dětmi co nejlépe

 

team učitelek MŠ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Attachments:
Download this file (Volně žijící zvířata.doc)Volně žijící zvířata.doc[ ]422 kB

Adresa

MŠ Klíčany
Ke školce 39
250 69 Vodochody

Kontakt

Telefon: 284 89 14 06
Mobil: 736 481 578 - přízemí MŠ (Žabičky)
Mobil: 731 315 843 - patro MŠ (Rybičky)